Sayfa yüklenirken lütfen bekleyin.

Siparişinizi takip edebilmek için lütfen sipariş numaranızı giriniz.

Çok Amaçlı Ayakkabı Altlığı

Çok Amaçlı Ayakkabı Altlığı

KDV Dahil Fiyatı: 34,99 ₺ 22,99 ₺

Çok Amaçlı Ayakkabı Altlığı

Puan: 4.0 | 3 Yorum
34,99 ₺
22,99 ₺
%34
İndirim
Çok memnunum
23-05-2016
Funda Allahverdi / GAZİANTEP
Günlük kullanılan ayakkabıların konması için güzel bir ürün. Kalın plastikten yapılmış, şık bir ayakkabılık, üç yetişkin ayakkabısını r... Günlük kullanılan ayakkabıların konması için güzel bir ürün. Kalın plastikten yapılmış, şık bir ayakkabılık, üç yetişkin ayakkabısını rahatlıkla alıyor. Ben memnunum böyle bir ürüne ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.
Görmeden almayın derim
12-06-2015
M.Nazmi Özmilli / İzmir
Ürün resimden algıladığım gibi çıkmadı. Ben daha çok kauçuk benzeri bir altlık olduğunu ve kenarlarında az kıvrık olduğunu sanmıştım. A... Ürün resimden algıladığım gibi çıkmadı. Ben daha çok kauçuk benzeri bir altlık olduğunu ve kenarlarında az kıvrık olduğunu sanmıştım. Ancak ürün plastik ve derinlik var. Bu nedenle de kapı girişine koyacaksanız kapınız açıldığında ayakkabı altlığına dayanmamalı çünkü yükseklik kapınızın arkasına kadar dayanmasına engel oluyor. Ama yeriniz uygunsa , özellikle kışın kirli ayakkabıların yerleri kirletmemesi için iyi düşünülmüş. Fiyatı da Evidea.com da oldukça uygun
Ürün Özellikleri
• Bu ürün polietilen p.p malzemeden üretilmiştir.
• Ürün tasarımı ürün etiketinde görüldüğü gibi ayakkabı,damacana su, saksı gibi bir çok ürünün altlığı olarak çok amaçlı dünülüp tasarlanmıştır.
• Altlığın içinde çok sayıda oluşturulan bombeler, altı kirli olan ayakkabı ve benzeri eşyadan sızacak su ve çamurun tekrar eşyayla temas etmemesi için dünüşünmüştür Kullanılacak olan bu ürünün temizlenmesi, yıkanması çok pratiktir.
• Kalıp tasarımında hiçbir keskin köşe oluşturulmamıştır.
Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri:

Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Taksit seçenekleri yükleniyor...

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;


Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.


*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.


Gönderim Süreci

• Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

• Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

• KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.


Kargoya Teslim Edildikten Sonra

• Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra paketinizin teslimat süresi, teslimat adresiniz ve kargo şirketinin teslimat hızına göre değişiklik gösterebilir. Bu süre tamamen kargo şirketine bağlıdır ve herhangi bir müdahalemiz bulunmamaktadır.

• Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz.

• Hafta sonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.


Değişim ve İade Süreci

• İade şartlarına uyan tüm ürünleri kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 14 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilir veya değişimini isteyebilirsiniz.

• İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir.

• Ürününüzü orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte tarafımıza göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

• Yardım  sayfamızı ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Başa Dön