Sayfa yüklenirken lütfen bekleyin.

Siparişinizi takip edebilmek için lütfen sipariş numaranızı giriniz.

Dekoratif Kırılmaz Ayna Çiçekler

Dekoratif Kırılmaz Ayna Çiçekler

15,26 ₺
9,81 ₺ TÜKENDİ
Kullanma ve Uygulama Talimatı
1) Ürününüz birden fazla parçadan oluşan bir model ise yapıştırmadan önce masa üstünde planlamanız işinizi kolaylaştıracaktır.
Uygulama esnasında yapıştıracağınız yüzeyin temiz ve kuru olmasına dikkat edin. Uygulama yapılacak yüzey kesinlikle nemden, tozdan ve yağdan arındırılmış olmalıdır.
2) Aynaların arkası kendinden yapışkanlıdır. Aynanın arkasında yapışacak yüzeyde bulunan korumayı çıkardıktan sonra planladığınız modele uygun olarak hizalayıp üzerinden yavaşça bastırarak yapıştırın. Aynalar hafif bir malzemeden yapıldığı için çok kolay duvara yapışacaktır.
3) Yapıştırma işlemini tamamladıktan sonra taşıma ve uygulama esnasında zarar görmemesi için ayna üzerinde bulunan şeffaf korumayı aynadan ayırın.
Dekoratif kırılmaz aynanız artık evinize renk katmaya hazırdır.

Özellikler
• Dekoratif kırılmaz ayna stickerler cam vb materyallerden üretilmediğinden %100 güvenlidir.
• Çocuklarınız ve sizler için tehlike teşkil etmezler.
• Duvarlar, Duvar Kağıtları, Kapılar, Pencere Camları, Mutfak ve Banyodaki Seramikler, Beyaz eşyalar vb. gibi yerlerde herhangi bir düz ve temiz yüzeye uygulanabilir.
• Dekoratif kırılmaz aynaların temizliğinde sadece hafif nemli ıslak bez kullanınız.
• Kağıt, sert sünger ve temizlik kimyasalları kullanmayınız.
• Ambalaj Ölçüsü: 30x20 cm

Paket İçeriği:
• Değişik boyda 6 adet çiçek
Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri:

Tahmini gönderim süresi 7 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Taksit seçenekleri yükleniyor...

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;


Tahmini gönderim süresi 7 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.


*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.


Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.


Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.


Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

E-posta adresinizi bırakın, ürün stoklarımıza girdiği anda sizi bilgilendirelim

Başa Dön