Sayfa yüklenirken lütfen bekleyin.

Siparişinizi takip edebilmek için lütfen sipariş numaranızı giriniz.

İki Parçalı Platformlu Alüminyum İskele - 2 x 4 Metre

İki Parçalı Platformlu Alüminyum İskele - 2 x 4 Metre

KDV Dahil Fiyatı: 5.840,90 ₺ 2.920,00 ₺

İki Parçalı Platformlu Alüminyum İskele - 2 x 4 Metre

Basamak Adedi : 2x13

Kapalı Halde Yükseklik (m.) : 4,2

Açık Halde Yükseklik (m.) : 7,3

Maksimum Platform Yüksekliği (m.) : 6,4

Ulaşılan Yükseklik (m.) : 8,2 (Kullanıcı ile birlikte ulaşılan ortalama güvenli yükseklik.)

Taban Alanı (cm.) :140-220x220        

Ağırlık (kg.) : 138

Platform Ölçüsü (cm.) : 175x45

Koli Ebadı (axbxh-cm.) :60x400x45

TEKNİK BİLGİLER

- Aluminyum Sertlik Derecesi 65 Brinel

- Taşıyıcı Profil Ölçüleri: 75x25 mm

- Basamak Profil Ölçüleri: 30x30 mm

- Üzeri Tırtıllı Kare Basamak Profili

- Taşıma Kapasitesi Maksimum 250 Kg.

- Bağlantı Ekipmanları: Civata ve galvaniz kaplamalı çelik saç

- Döner ve Kilitlenir Lastik Tekerlekler

- Platform: 15 mm dış etkenlere dayanıklı kontraplak 

 İki parçalı Modüler Alüminyum iskeleler, boyu ayarlanabilir, güvenli, hafif, kolay sökülüp takılabilir yapısı ile bir çok alanda hizmet vermektedir. Sağlam Alüminyum konstrüksiyon üzerine kurulan yapı, çelik denge ayakları ile güçlendirilmiştir.

  Demir borudan mamul çapraz ve yatay bağlantılar iskelenin ana merdivenlerini birbirine bağlamaktadır. Platform yüksekliği ve iskele yüksekliği her 30 cm.'de bir ayarlanabilmektedir. İçten tırmanarak çıkılan iskelede platformun üzerindeki kapak personelin güvenli bir şekilde platformun üzerine ulaşmasını sağlamaktadır. Bel mesafesindeki korkuluklar çalışan personele güvenli bir ortam sunmaktadır. Talep edildiğinde opsiyonel olarak platform tekmeliği yada ekstra güvenlik yatayları firmamız tarafından sunulabilmektedir.

  El ile rahatlıkla sıkılan bakalit El civataları hiçbir yardımcı alet kullanmadan iskelenizin kısa sürede kurulmasına yardımcı olmaktadır. Ürünlerle ilgili kurulum şemasına ve kullanım kılavuzunu üstteki dökümanlar linkinden ulaşıp indirebilirsiniz.

  Yüksek tavanlı evler, dış cepheler, işyerleri, akaryakıt istasyonları, spor salonları, showroomlar gibi yerlerde temizlik, bakım, onarım ve inşaat faaliyetleri için uygundur. Geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri:

Tahmini gönderim süresi 8 - 12 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Taksit seçenekleri yükleniyor...

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;


Tahmini gönderim süresi 8 - 12 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.


*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.


Gönderim Süreci;

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.


Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.


Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Birlikte Alabilecekleriniz
Başa Dön