Sayfa yüklenirken lütfen bekleyin.

Siparişinizi takip edebilmek için lütfen sipariş numaranızı giriniz.

Ödeme Seçeneklerimiz


 Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı ya da eft/havale yoluyla yapabilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.


Havele/EFT Ödeme seçeneklerimiz


 İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz.
Siparişi takip eden maksimum 10 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.


Teslimat Bilgileri

 Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden ortalama 7 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden ortalama 7 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.


Sipariş Durumunu Nasıl Takip Ederim ?


 Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Siparişlerim" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.


Siparişim İptal Olduğunda Ne Olur?


 EFT ve HAVALE ile yapmış olduğunuz ödemelerde havale ile ücret iadesi hesabınıza yapılır.KREDİ KARTI ile yapılan ödemelerde, kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilmektedir. İade işlemleri maksimum 7 iş günü içinde yapılır.

Başa Dön