Seçili Filtreler:
  • 150 TL - 250 TL
  • Hızlı Kargo: Evet
Tümünü Temizle

Banyonuzda Banyo Seti Farkını Hissedin

Banyolar için özel hazırlanan banyo setleri banyodaki ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamanızı sağlıyor. Setleri hemen hızlıca inceleyebilirsiniz.

Hem dekorasyon hem de ihtiyaçlar banyo seti ile karşılanıyor…

Banyo Setinde Neler Var?

Evidea özel hazırlanan banyo setlerini çeşit çeşit sunuyor. Sizin banyonuz için ihtiyaç olduğunuzu düşündüğünüz içeriğe sahip olan setleri satın alabilirsiniz. Peki, banyo setlerinin içinde neler var?

  • Çamaşır Sepeti: Banyoda ihtiyaç duyulacak önemli ürünlerden biri çamaşır sepeti. Dilerseniz direkt olarak çamaşır sepetinin bu set içinde olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Sıvı Sabunluk: Banyoda kullanacağınız sıvı sabunluk için de bir takım halinde olması mümkün. Sunulan modelleri inceleyerek, satın alabilirsiniz.

Banyo Aksesuarları

Banyo dekorasyonunun tamamlanması için tercih edeceğiniz banyo aksesuarları da satılıyor. Banyoda yer alacak rafları süsleyen, renkli ve şık çok sayıda aksesuar yer alıyor. Aksesuarların aynı zamanda işlevselliğinin olması da tercih edilebilir. Tamamen kendi seçiminize göre banyonuz için ihtiyaç olan peçetelik gibi pek çok ürünü setin içinde bulabilirsiniz.

Banyonuz için hem şık hem kullanışlı…