20 ürünün tamamı listeleniyor.

Kapı Önü Aksesuarları

Dekorasyonların önemli bir parçası olan Kapı Aksesuarları dekorasyonda baz alan olarak tanımlanır.

Ev Dekorasyonu

Duvarlar dekoru en iyi şekilde yansıtan sahalardır. Ev dekorasyonu denildiğinde akla ilk mobilyalar ve aksesuarlar gelse de mobilya ve aksesuarlar ile uyumlu duvar süsleri dekor üzerinde bütünleyici bir etkiye sahiptir. Dekor çalışmalarının evin girişinden başlaması istenilen atmosferin yakalanmasına olanak sunuyor. Çıplak duvarları küçük dokunuşlarla hareketlendirmek kapı süsleri gibi objelerle oldukça mümkün!

Paspaslar

Genellikle sıcak zeminler oluşturmak için kullandığımız paspaslar kapı önü aksesuarları olarak da kendine yer buluyor. Kapı önlerinde kullanılmasının nedeni kapı önlerinin donuk görünümüne hareketlilik ve canlılık kazandırmaktır. Birbirinden farklı ve şık tasarımlar ile siz de evinizin girişini dekor süslemeleri ile canlandırın!

Anahtarlıklar

Kullanım amacına uygun anahtarlıklar   fonksiyonelliğinin yanı sıra duvar aksesuarı olarak da kullanılıyor. Antrelerde dekor çalışması yapmak isteyenlere arzu edilen atmosfer ortamının sağlanmasında tamamlayıcı bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Evidea’da geniş yelpazede yer alan anahtarlıklar her stile uygun tasarımları yansıtarak aranılanın kolay bulunmasına yardımcı oluyor.