23 ürünün tamamı listeleniyor.
Metal Abajur Modelleri

Abajur modelleri arasında estetik parçalardan olan metal abajur modelleri ev dekorasyonuna istenilen atmosferi kazandırıyor.

Komodin veya konsol üstlerinde yer alarak mekanların dekor açısından zengin görünümüne katkı sağlıyor. Bu parçaları aynı zamanda birer masa lambası olarak kullanmakta mümkün! Yükseklik, derinlik, genişlik ve modelleri doğrultusunda farklılık gösteren örnekler Evidea güvencesi altında alıcıları ile buluşuyor.

Abajurların İşlevsel Özellikleri
Abajurlar aydınlatmalar açısından değerlendirildiğinde son derece verimli oldukları bilinir. Önceleri yalnızca yatak odalarını süsleyen abajur modelleri şimdilerde bir çok alanda işlevsel özelliklerini yansıtabiliyorlar. Çalışma masaları, koridor ambiyansları, kitaplıklar abajurların kullanıldığı alanlara örnek olarak verilebilir. Birbirinden farklı modeller her stile uygun olarak dizayn ediliyor. Kumaş abajurlar yıllardır kullanılagelen modeller arasında yer alarak halen günümüzdeki varlığını sürdürmeye devam ediyor. El sanatları teknolojisi altında geliştirilen bir çok örnek çoğu kişi tarafından evlerde, iş yerlerinde ve daha çok sayıda mekanda kullanılıyor. Kullanıldığı bölgeyi daha iyi aydınlatma özelliği göstermesi nedeni ile belirli yerlerin aydınlatılmasında sıklıkla tercih ediliyor.