8 ürünün tamamı listeleniyor.

Mutfak Masası Takımları Evidea’da!

Evidea’nın koleksiyonunda mutfak masası takımları geniş yer tutuyor.

Tarzınızı Yansıtan Mutfak Mobilyalarına Yer Verin!

Dekorasyona uyum sağlarken ergonomik yapısıyla kolay kulamım elverişliliği sunan mutfak mobilyaları dar alanlar için de pratik çözümler sunuyor. İkili, üçlü, dörtlü ve altı sandalyeli takımlar ihtiyaca göre üretiliyor. Aynı zamanda açılabilir ve kapanabilir masalar özellikle dar alanlarda mutfak mobilyalarının kullanılabilmesi için alternatif bir konumlandırma imkânı sağlıyor. Doğal ahşap tonları, beyaz veya antik beyaz takımlar ve daha birçok renk ve desendeki mobilyalar Evidea’da alıcılarla buluşuyor.

Mutfak Masası Modelleri

Son yılların trendi mutfak köşe takımı geniş bir oturma alanı sunuyor. Bu takımlar hem mutfaklarda hem de mutfak balkonlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Konforlu bir kullanıma imkân sağlaması ve modern görünümü ile genellikle hemen hemen her evin vazgeçilmezlerinden olmayı başarıyor. Kendi idealinize göre seçim yapabileceğiniz bir çok modeli Evidea’da bulmak mümkün! Kendi tarzınızı yansıtmak istediğiniz masa sandalye takımı modelleri yine Evidea’nın geniş yelpazesinde sunuluyor. Birbirinden şık modeller arasından seçim yapmak neye ihtiyacınızın olduğunu ve ne tür tasarımlardan hoşlandığınızı belirlemeniz doğrultusunda son derece kolay olacaktır. Mutfak dekorasyonu çalışmalarınıza bir yenisini de mutfak takımları ekleyebilir ve mutfağınızın donanımını artırabilirsiniz.

 

 

Yemek masası denilince akla hemen ailece etrafında oturup yemek yediğimiz, misafirlere leziz ikramlarda bulunduğumuz ve Pazar günleri en keyifli kahvaltıları yaptığımız sofralar gelir. Özellikle bayram sabahlarında tüm aile fertlerinin etrafında toplandığı o güzel yemek masası sohbetlerine hiç doyum olmaz. Bu nedenle her evin en temel mobilya ihtiyaçlarından birisi de herkesin çevresinde rahat edebileceği genişlikte ve büyüklükte bir yemek masasıdır. Her evin mutfağı büyük bir yemek masası için uygun olmayabilir. Bundan dolayı çoğu evde yemek masasının oturma odasında ya da yemek odası olarak da kullanılan misafir odasında bulunduğunu gözlemleyebilirsiniz. Gene de mutfağı geniş olanların mutfak masası kullanarak çok daha pratik bir ortam yarattıkları gerçeğini atlamamalıyız. Geniş bir mutfakta hem günlük, hem de özel günlerde ziyaretinize gelen tüm misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Peki ya yemek masası seçilirken nelere dikkat edilmelidir? Yemek masası seçiminde en belirleyici etkenin masayı koyacağınız mekan olduğunu söyleyebiliriz. Masanın kullanılacağı mekan belirlendikten sonra masanın büyüklüğüne karar vermelisiniz. Bu noktada kalabalık bir aileye sahip olmanız ya da evinize ne sıklıkta misafir geldiği gibi kriterleri göz önünde bulundurmalısınız. Daha sonra da masayı nereye yerleştireceğinize karar verin. Bunun için de masa ölçülerini en aktif şekilde kullanabileceğiniz bir yer seçmeye çalışın. Çünkü istediğiniz sayıda kişinin masada rahatça oturabilmesi ve rahatça yemek yiyebilmesi, yemek bitince de rahatça kalkabilmesi için gerekli boşlukların bırakılması gerektiğini unutmamalısınız. Yemek masasının konulacağı yer ve büyüklüğü karar verildikten sonra sıra yemek masasının modelini seçmeye gelir. Bu noktada evinizin dekorasyon tarzına dikkat etmenizi öneriyoruz. Nasıl ki modern tarzda döşenmiş bir eve klasik ahşap yemek masası yakışmayacaksa, klasik tarzda dekore edilmiş bir evde de modern çizgilere sahip cam bir masa yakışmayacaktır. Bu nedenle masa seçiminizde ihtiyaçlarınız kadar evinizin dekorasyonunu da düşünmeyi unutmayın. Eğer siz de Evide’nın fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden online alışveriş sitemizi gezmeye başlayın