Evidea Mağazalaşmaya Başladı

Evidea; mağazalaşmaya başladı!

Ev ürünleri kategorisinde 2011’den bu yana hizmet veren e-ticaret perakendecisi Evidea, güçlü e-ticaret kimliğine ek olarak perakende mağaza zinciri yapısıyla müşterileriyle buluşmaya başladı.

2019 yılında gerçekleşen yeni ortaklık yapısı sonrasında altyapısal dönüşümünü tamamlayan Evidea, 6 yıl içinde 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak ortalama 1600 m2 büyüklüğündeki keyifli ve ferah mağazalarında, tüketicilerin dekoratif fikirler bulup ilham alabileceği bir ev alışverişi deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Evidea; evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, trend, ustalık gerektirmeyen ürünleri uygun fiyatlarla sunuyor. Evidea; mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunmayı vaat ediyor. Bilhassa kadın tüketicileri heyecanlandıran yeni mağaza konseptiyle müşterilerinin karşısına çıkmaya hazır olan Evidea’nın sloganı “burada her şey evim için”.

Evidea; mağazalaşmaya başladı!

İlk mağazasını 2019 yılı Ekim ayında Ataşehir Metropol İstanbul AVM’de açarak mağazalaşma sürecini başlatan Evidea, birçok önde gelen alışveriş merkezinde müşterileriyle buluşmaya devam ediyor.

Evidea mağazalarına ulaşmak için tıklayın.