Siesta Miami Set - Kahverengi

     Puan: 5.0 | 1 Yorum
3.779,00 ₺
GELİNCE HABER VER

Stok Kodu: SIEM027

Keziban Demirarslan / Manisa
03.08.2015
ÇOK MENMUNUM
Tüm Yorumlar (1)

Miami Set

Parçalar:

* 1 adet İkili Koltuk
* 2 adet Tekli Koltuk
* 1 adet Uzun Sehpa
* 2 adet Mini Sehpa
* 3 adet Minder

Bu ürün grubuna ait minder setine "Bahçe Mobilyaları - Sehpalar" kategorisinden ulaşabilirsiniz.
Miami İkili Koltuk

Kopolimer ve cam elyaf karısımından mamül Miami Ikili Koltuk, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava sartlarına uyumlu olup istiflenebilir. Kolay tasınabilirligi, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına uzak olusu ile konfor ve sıklıgı benimseyenler için vazgeçilmez bir üründür.


Ürün ölçüleri

En : 128 cm
Boy : 89 cm
Derinlik : 77 cm
Oturma Yüksekligi : 38 cm

Ağırlık : 15 kg

Miami Tekli Koltuk

Kopolimer ve cam elyaf karısımından mamül Miami Tekli Koltuk, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava sartlarına uyumlu olup istiflenebilir. Kolay tasınabilirligi, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına uzak olusu ile konfor ve sıklıgı benimseyenler için vazgeçilmez bir üründür.


Ürün ölçüleri

En : 72 cm
Boy : 89 cm
Derinlik : 76 cm
Oturma Yüksekligi : 38 cm

Ağırlık : 11 kg

Miami Uzun Sehpa

Polipropilenden mamül Miami Uzun Sehpa, rattan efektli, demonte ve mat yüzeylidir. Tüm hava sartlarına uyumlu olup, kolay tasınabilirligi, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına uzak olusu ile konfor ve sıklıgı benimseyenler için vazgeçilmez bir üründür.


Ürün ölçüleri

En : 92 cm
Boy : 53 cm
Derinlik : 45 cm

Ağırlık : 4.600 kg

Miami Mini Sehpa

Polipropilenden mamül Miami Mini Sehpa, rattan efektli, demonte ve mat yüzeylidir. Tüm hava sartlarına uyumlu olup, kolay tasınabilirligi kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına uzak olusu ile konfor ve sıklıgı benimseyenler için vazgeçilmez bir üründür.


Ürün ölçüleri

En : 45 cm
Boy : 45 cm
Derinlik : 45 cm

Ağırlık : 2.500 kg

Minderler

Renk : Bej
Tekli ve İkili Koltuklara uygun 5 cm kalınlığındaki, polyester, su geçirmez kumaştan üretilmiş olup, Miami set için özel olarak tasarlanmıştır.
Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri:


Stok Kodu: SIEM027

Keziban Demirarslan / Manisa     
03.08.2015
"BAHÇE MOBİLYASI"
ÇOK MENMUNUM
Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.


Gönderim Süreci

• Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

• Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

• KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.


Kargoya Teslim Edildikten Sonra

• Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra paketinizin teslimat süresi, teslimat adresiniz ve kargo şirketinin teslimat hızına göre değişiklik gösterebilir. Bu süre tamamen kargo şirketine bağlıdır ve herhangi bir müdahalemiz bulunmamaktadır.

• Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz.

• Hafta sonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.


İade Süreci

• İade şartlarına uyan tüm ürünleri kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 14 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

• İade işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir.

• Ürününüzü orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte tarafımıza göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

• Yardım  sayfamızı ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.