HAKKIMIZDA

Evidea, eviniz için tüm ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz Türkiye'nin en büyük mobilya ve ev dekorasyon ürünleri sitesidir.

 

Biz Kimiz?

 

Evinizin şıklığı ve konforu için birbirinden farklı kategoride ürünleri, en uygun fiyatlarla sizlere ulaştrmayı ilke edinen, mobilya ve ev dekorasyonu alanında Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesiyiz. Evidea olarak, zaman içerisinde yüzlerce yerli üretici ile kurduğumuz ortaklıklarla, eviniz için en şık, en konforlu ve birbirinden farklı kategorideki ürünleri gerek tasarlatıp, ürettirerek; gerekse en uygun fiyatlarla tedarik ederek sizlere ulaştırıyoruz. Üstelik yüzde yüz yerli üreticilerle yaptığımız özel anlaşmalar ile sizin için en uygun fiyat garantisini sunuyoruz.

 

Hikayemiz

 

Evidea.com’un hikayesi, iki ortak Timur Tandoğar ve Tuğberk Keselioğlu’nun 2008 yılında Malzemem.com’u kurması ile başladı. Malzemem.com zaman içerisinde müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ev ürünlerinin ağırlıklı olarak bulunduğu bir site haline geldi ve aldığımız ilk yatırımla birlikte hedef kitlemiz, konseptimiz ve adımız değişti. Böylece eviniz için her şeyi bulabileceğiniz evidea.com kurulmuş oldu. Dünyanın önemli yatırımcılarından Tiger Global Management fonu ile ortaklık yapımızı genişlettik ve bugün ticaret hacmi bakımından Türkiye'nin ilk beş e-ticaret sitesi içerisinde yer alıyoruz.

 

Nasıl yapıyoruz?


10.000 m2’lik depomuzda, toplam 200 kişilik ekibimizle sizin için her şeyin kusursuz olması için çalışıyoruz. Sunduğumuz %100 güvenli alışveriş imkanı ile her gün 5000 adet paketi müşterilerimize üst düzey kalite kontrol sistemleriyle sorunsuz olarak teslim ediyoruz. Ve her mutlu müşterimizden gurur duyuyoruz!

 

Geniş ve farklı kategorilerde yer alan ürün yelpazemizin yanı sıra kendi markalarımız olan Comfy Home, Simple Living, House Line, Safir Light, Just Home ve sadece Evidea'da yer alan kendi üretimimiz olan diğer ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine ulaştırıyor, Avrupa ve Ortadoğu bölgesine de ihracat yapıyoruz.

Ev ve dekorasyon alanındaki güncel moda ve trendleri yakından takip ederek evidea.com ziyaretçilerimize 200 bin’den fazla ürün sunuyoruz. Gardroptan tabloya, banyo bataryasından abajura kadar evinizin ihtiyacı olan tüm ürünleri en iyi fiyat garantisiyle evidea.com’da bulabilirsiniz.

 

Burada her şey sizin ve eviniz için!