Konforun Bulunağı Tekli Koltuklar

Salonların ve oturma odalarının rahat mobilyalarından olan tekli koltuklar kullanımı ve görünümü itibari ile vazgeçilmez ev eşyalarındandır.

Dekorasyonda Şıklık Oluşturan Berjerler

XVI. yy.’dan günümüze kadar gelen berjerler ince ayaklı yapısı ve genel olarak kadife kumaşı ile dekorasyon düzenlemelerine farklı bir görünüm getiriyor. Modern çizgilerle tasarıma konu olan bu mobilyalar günümüzün modasına ayak uyduruyor. Sırt ve kol dayama aparatları ile donatılan bu mobilyalar genellikle televizyon izlerken veya gazete, kitap, dergi okurken kullanılırlar. Salon dekorasyonu konusunda berjerler zamansız mobilyalar olarak karşımıza çıkıyor. Zamanın trendleri değişse de bu mobilyalar sadece modern tasarıma uygun dizayn edilen çizgileri ile hala severek ve beğenilerek tercih ediliyorlar.

Kanepe Ve Koltuk Modelleri

Son moda tasarımların ve renklerin takip edilerek üretildiği kanepe modelleri Evidea güvencesi ile satışa sunuluyor. Kanepe ve koltuk modelleri çok çeşitli formlarda ve çok sayıda olup beğenilere sunuluyor. Bunca çeşitlilik içinden seçim yapmak mekânın da tarzını sergilemek isteyenlere avantaj sunuyor. Çeşitli konstrüksiyon malzemeler mobilyalar  üzerinde kullanım kolaylığına ve sağlamlığına da dikkat çekiyor.

Salonların ya da oturma odalarının en rahat hissedilen mobilyaları arasında, belki de en başta gelen tekli koltuklar, neredeyse vazgeçilmez konumdalar. Genelikle televizyon izlerken ya da bir şeyler okurken tercih edilen tekli koltuklar, çok değerli bir salon mobilyası haline gelmiştir. Hem dekoratif, hem de kullanışlılık açısından oldukça büyük bir öneme sahip olan tekli koltukları ya da berjerleri birçok çeşit ve modelde bulmak mümkün. Ancak hem kaliteli hem de uygun fiyatlı berjerler bulmak ise hala zor. Bu zorluğu yaşamak istemiyorsanız Evidea’nın geniş ürün yelpazesinden faydalanabilirsiniz. Her tarza ve her zevke uygun berjer modelleri, oldukça uygun fiyatlarla Evidea’da! İster klasik ister modern berjer modelleri arasından dilediğiniz renk ve desene sahip olanı seçin, ev dekorasyonunuzu şık bir şekilde güzelce tamamlayın. Televizyon ya da kitap keyfi yapmak istiyorsanız şık bir tekli koltuk sizin de hakkınız. En şık modellere rahatlıkla ulaşmak ve yaşam alanlarınızı daha şık bir hale getirmek için doğru adres Evidea!