Bu üründe kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Visco Sense Cellpur 100 Serisi:

Uykunuz hiç bu kadar doğal, ferah ve de konforlu olmamıştı… Dünyada bir ilk olan cellpur® 55 HR sünger dağallığı ve ferahlığı ile 100 DNS visco konforunu bir araya geldiği Cellpur 100 Serisi ile uyku keyfi hiç bu kadar rahat olmamıştı. 100 Dnsözel olarak geliştirilmiş yüksek yoğunluklu viscoelastik malzeme ile vücut basıncına maksimum düzeyde duyarlı eşsiz bir uyku konforu sunmaktadır. Cellpur®, Doğal hammaddesi ağaç olan selüloz ve açık gözenekli 55 HR sünger malzeme kombine edilerek çok daha ferah ve kuru bir uyku iklimi sağlamaktadır. %100 Organik Bambu kılıfı sayesinde kendi kendine solunum yaparak, hem sağlığınıza hem de çevreye duyarlı bir hale getirilmiştir.

Ölçü:

80x190 cm

Visco Akıllı Sünger (Üst Katman)

9cm – 100dns +-5

Cellpur®Sünger (Alt Katman)

12cm – 55 HR

Kapitone (Dış Kılıf)

“%100 Pamuklu Örme Kumaş

Kapitone (Dış Kılıf)

“%100 Pamuklu Örme Kumaş

En Geç Teslimat Süresi

15 Gün

İade Süresi

7 Gün (Ücretsiz)

Garanti Süresi

10 Yıl

Gönderim Şekli

Sıkıştırılmış Rulolu ve Kutu İçerisinde


Visco Sense Yatak Özellikleri:

• %100 ortopedik ve yaysızdır.
• Cellpur Sünger ve ViscoElastik Sünger olmak üzere 2 katmandan oluşmaktadır.
• Vücut ağırlığını maksimum düzeyde dengeleyerek bel, sırt, boyun ve kalça ağrılarını önlemektedir.
• Açık hücreli yapısıyla terlemeyi önler.
• Vücut ve ortam sıcaklığına duyarlıdır.
• Cellpur teknolojisi sayesinde ömür boyu antialerjik ve anti bakteriyel özelliğine sahiptir.
• Uyku esnasında yapılan istemsiz hareketleri minimize eder.

Visco Sense yatakların katmanları aşağıdaki gibidir;

1. Dış Kılıf:
%100 örganik bambu özelliğiyle 400gr/m2 pamuklu kapitoneden oluşmaktadır. 3 tarafı fermuarlı olan bambu dış kılıf, çıkarılabilir ve yıkanabilir olmasının yanı sıra anti-alerjik ve anti-bakteriyel bir dokuya sahiptir.

2. Koruyucu İç Astar:
2 tarafı açık likralı kumaş özelliğiyle yatağınızı korur,

3. Visco Akıllı Sünger:
9cm kalınlığında ve 100kg/m3 özelliğine sahip olan visco elastik sünger, huzurlu ve daha konforlu bir uyku için vücudunuza optimum destek ve rahatlık verir.

4. Cellpur Sünger:
12cm kalınlığında ve 55HR özelliğine sahip olan Cellpur sünger sayesinde kesintisiz ferah ve doğal uyumanız planlanmıştır.

Cellpur® ile daha iyi bir yaşam…

Cellpur® ile Eurofoam modern sünger malzeme teknolojisinde çığır açtı. Açık gözenekli bir hücre yapısına sahip bu yeni sünger malzemenin formu bozulmaz, esnektir, nefes alabilir ve hava geçirgendir. Ayrıca cellpur yüksek bir taşıma kapasitesine sahip olup uzun ömürlüdür. Bu özellikleriyle bu sünger malzeme modern bir yatakta ve yüksek kalite koltuk takımındaki en yüksek beklentileri yerine getirmektedir. Dünyada bir ilk olan Cellpur® ile yeni bir sünger malzemeler devri başlıyor…

TENCEL® tozu ve sünger malzemenin mükemmel etkileşimi sayesinde cellpur® şimdiye kadar ulaşılamamış, daha ferah ve kuru bir uyku iklimi sağlamaktadır. Toz şeklindeki selüloz yenilikçi mikro yapısıyla uyku esnasında nemi alıp sonra çabucak geri salmaktadır. Cellpur® sayesindealerjisi olanlar yaşadı…

Doğal hammaddesi ağaç olan selüloz açık gözenekli sünger malzemeyle kombinasyonda çok daha ferah ve kuru bir uyku iklimi sağlamaktadır. Böylece ev tozu akarlarının yaşam kaynağı alındığından alerjik reaksiyonlar önlenmiş olur. Testler akarların öldüğünü kanıtlamıştır. Bu alerji tetikleyicileri nemli ve sıcak yerleri tercih ederken cellpur® iklimlemeefektiyle kuru bir ortam yaratmaktadır.

SATIŞ POLİTİKAMIZ:

Visco Sense olarak uyku rahatlığınızı önemsiyoruz. Bize göre başarıya giden yol, ürünlerinizi geliştirirken iyisiyle kötüsüyle tüm benzer ürünleri kıyaslamaktan geçer. Biz bunu iyi yapıyor ve tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz.,

Visco Sense yataklar optimal bileşimi ile titiz ve yüksek standartlarda üretilmektedir. Günümüz ticaret hacminin artarak online kanallar üzerinden yapılması sebebiyle, satışlarımız 2014 yılı sonuna kadar online gerçekleşecektir. Hatta bu satış stratejimiz, perakende mağazacılık sektöründe yer almadığımız için pazarlama maliyetlerimizi %60-70 oranında düşürmüştür. Ve böylelikle Visco Sense yatakları, diğer visco markalarına göre daha uygun fiyatlara alabilmenizi sağlamıştır.

Visco Sense olarak her bireyin sağlıklı ve kaliteli uyuması gerektiğine inanıyoruz ve bu doğrultuda elimizden gelenin en iyisini en uygun fiyata sunmak öncelikli arzumuzdur.


Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri:

Yorum bulunmuyor.
Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

*Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz.


Gönderim Süreci

• Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

• Birden fazla ürün sipariş vermeniz halinde, depoda hazır olan ürünleriniz için kısmi teslimat talep edebilirsiniz. Kısmi teslimatlar ücretsizdir. Diğer ürünleriniz, tedarik süreçleri tamamlandığında kargoya teslim edilmektedir.

• KKTC ve İstanbul'un Adalar ilçesine teslimat yapılamamaktadır.


Kargoya Teslim Edildikten Sonra

• Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra paketinizin teslimat süresi, teslimat adresiniz ve kargo şirketinin teslimat hızına göre değişiklik gösterebilir. Bu süre tamamen kargo şirketine bağlıdır ve herhangi bir müdahalemiz bulunmamaktadır.

• Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz.

• Hafta sonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.


Değişim ve İade Süreci

• İade şartlarına uyan tüm ürünleri kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 14 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilir veya değişimini isteyebilirsiniz.

• İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir.

• Ürününüzü orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte tarafımıza göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

• Yardım  sayfamızı ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Bunlar da İlginizi Çekebilir