Seçili Filtreler:
  • Misto Home
Tümünü Temizle
Ev dekorasyonu için kullanabileceğiniz güzel ürünler arıyorsanız, kırlent modelleri işinize yarayacaktır. Bu kırlent modelleri ile evinizde istediğiniz gibi ortam oluşturabilirsiniz. Özellikle koltuk takımları üzerine koyacağınız bu dekoratif yastık modelleri olan kırlentler sayesinde istediğiniz gibi şıklığı yakalamanız çok daha kolay olacaktır. Özellikle birbirinden güzel desenlere ve modellere sahip kırlent kılıfları kullanarak, istediğiniz zaman istediğiniz gibi görüntü elde edebilirsiniz. Kırlent kılıfı kolay değişebildiği ve temizlenmesi kolay olduğu için yastıkların üzerine geçirilerek de kullanılmaktadır. Kırlent kılıfları üzerlerine yapılan renkli baskılar sayesinde çok ilgi çekmektedir. Özellikle çeşitli çiçek ve hayvan figürleri basılan kırlent modelleri tercih edilmektedir. Kırlentin evinize kattığı şıklık açısından bakacak olursanız, kırlent fiyatlarının çok uygun olduğunun farkına varırsınız. Kırlent fiyatlarının bu kadar düşük olması, ev dekorasyon malzemesi olarak kullanılmasında büyük katkı yapmaktadır. Ucuza ev dekorasyonuna katkı sağlamanın en basit yollarından birisi olduğu için çok sık tercih edilmektedir. Evinizin, özellikle de salonunuzun güzel bir görüntü yakalamışını sağlayan kırlent modelleri ile çok şık bir salon oluşturabilirsiniz. Kendi zevkinize uygun bir dekorasyon yapmanıza olanak sağlayan bu kırlent yastık modelleri, evinizin sizin iç dünyanızı yansıtmasını da sağlayacaktır. Birbirinden güzel bu dekoratif yastık modellerini ve daha fazlasını en uygun fiyat seçenekleriyle Evidea’da bulabilirsiniz.
Konforlu Yastıklar Ve En Güzel Yastık Kılıfları
Sağlıklı ve dinlendirici yastıklar yatak odası ürünlerinden biri olup görünümleri ile de birer tamamlayıcı unsur olarak karşımıza çıkıyor.
Boyun ve sırt ağrılarının günümüze yaygın olarak görülmesi doğru yastık seçimini yapamamaktan kaynaklanıyor. Tercih edilen ürünlerin genellikle