28 ürünün tamamı listeleniyor.

Çocuklara Özel Bornozlar

Çocuğunuz banyodan çıktıktan sonra rahat edecek. Çocuk bornozu özel üretimleri sayesinde boy konusunda sorun yaşamayacaksınız.

Beden ve renk seçenekleri ile Evidea bornoz çeşitlerini sizlere sunuyor.

Bebek Bornozu

Çocuklara özel bornoz dendiğinde akla ilk gelenler arasında bebek bornozu var. Bebekler için kapüşonlu şekilde özel üretilmiş olan bornozlar, son derece kullanışlı. Farklı malzemeler kullanılarak üretilen, yumuşacık, kurulama özelliği %100 olan, pamuklu bornozları tercih edebilirsiniz.

Lisanslı bornoz üretimi yapıldığından, güvenli ve sağlıklı kullanımdan şüphe duymadan, direkt olarak tercihinizi bu bornozlardan yana kullanabilirsiniz.

Banyo Tekstili

Üretim banyo tekstili adı altında yapılıyor olduğundan, çok sayıda çeşit sunuluyor. Bornozlarda çocuklar için farklı renk ve desenlerin oluşturulmuş olduğunu göreceksiniz. Takım halinde sunulan modeller de yer alıyor. İncelemelerinizi yaparak, bornoz satın alabilirsiniz.

Peki, fiyatlar nasıl?

Mümkün olduğunca uygun ödemeler ile bornoz alabileceğinizi göreceksiniz. Çocuk bornozu fiyatları kapsamında sunulan indirimleri değerlendirerek, takım olarak da satın alabilirsiniz. Kampanyaları kaçırmadığınız sürece, avantajlı şekilde satın almanız mümkün olacak.

Kampanyaları kaçırmayın…