3 ürünün tamamı listeleniyor.

Evinizin Atmosferini Duvar Rafları ile Değiştirin!

Şık ve dekoratif duvar rafları dayanıklılığı ve kullanışlılığı ile de rağbet görüyor.

Duvarlara Hareket Kazandırın!

Fonksiyonel ve estetik görünümleri duvar raflarının sıklıkla tercih edilmesini sağlıyor. Yaşam alanlarına değişik bir hava katıyor. Evinizde görsel nüanslar yakalamanıza yardımcı oluyor. Birbirinden farklı konsept yaratmak isteyenlere sunduğu birden fazla çeşitliliği ile bu çok amaçlı raflar işlevselliği sayesinde kendine farklı kullanım alanları buluyor.

Duvar Rafları Modellerinden Dilediğinizi Seçin!

Stilinizi yansıtabileceğiniz birbirinden şık modeller Evidea güvencesi ile beğenilere sunuluyor. Son zamanların trendi aynalı duvar rafları! Ortam ışığından daha fazla faydalanmaya imkân sunan ve aynı zamanda fonksiyonelliği ile kullanışlılık sunan bu raflar bilhassa salon ve oturma odalarını beğenilir şekilde süslüyor.

Bunun dışında üçlü raf modelleri de tercih edilenler arasında yer alıyor. Mutfak ve diğer odalarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Mutfakta genel olarak baharatlıkların el altında ve kolay ulaşılabilir olmasına imkân veriyor. Evidea her tarza ve bütçeye uygun bu mobilyalar ile evlerinizi keyifle donatmanıza yardımcı oluyor.