19 ürünün tamamı listeleniyor.

Mutfak Dekorunu Mutfak Halısı ile Canlandırın!

Evidea birbirinden şık tasarım çeşitliliği ile mutfak halıları kategorisini zenginleştiriyor.

Mutfak Dekorasyonuna Kendi Konseptinizi Dahil Edin!

Ev hanımlarının günün yarıdan fazlasını mutfakta geçirdikleri düşünülürse bu alanların daha ferah ve daha ilgi uyandırıcı olmasına dikkat edilmesi gerekir. Kişilerin kendilerini rahat hissettikleri ortamda uzun süre kalmaları o ortamın daha yaşanılabilir olmasına yardımcı olacaktır. Mutfak dekorasyonu çalışmalarına kendi stilinizi dahil etmenize Evidea ürün çeşitliliği ile kolaylık sağlıyor.

Mutfak Halılarında Nitelik

Söz konusu ev tekstili olduğunda hem dayanıklı hem de estetik görünümlü ürünler taalluk ediliyor. Bir diğer spesiyalite ise kullanışlılık olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle mutfak halılarında bu ayrıntıya oldukça önem veriliyor. Mutfaklarda gün boyu pişirilen birçok yiyecek ve içeceklerden oluşan partiküller halılar üzerinde ne yazık ki konumlanabiliyor. Bu nedenle mutfak halılarının kir tutmayan ve kolay temizlenebilir özelliklere sahip olması önem taşıyor.

Mutfak Halı Modelleri

Mutfağı dar bir koridor şekline sahip olan kişilerin genel olarak tercih ettikleri yolluk modelleri Evidea’da geçmişin çizgilerinden günümüzün trendlerine kadar uzanıyor. Üstelik uygun fiyatları ile de yüzleri güldürüyor.

Birbirinden şık ve büyüleyici modern mutfak halıları trend çizgileri bünyesinde barındırıyor. Bahusus 3 boyutlu modeller tüm gözleri kendine çekerek modern görünüme teknolojik gelişmeleri de yansıtıyor.