17 ürünün tamamı listeleniyor.

Trend Yemek Takımları

Mutfağınızda en dikkat çeken parça elbette yemek takımları. Günlük yemek takımları arasında rengarenk ve sade modeller olacak.

Yemek Takımlarında Çeşitler

Evidea sizin en özel yemek takımlarını kullanmanızı sağlamak için çok sayıda markanın ürününü bir araya getiriyor. Sizin yapmanız gereken ise yemek takımı markaları arasından beğendiğiniz ürünün alımını gerçekleştirmek. Uzun ömürlü kullanabileceğiniz, trend olan yemek takımlarını tercih edebilirsiniz.

6 kişilik yemek takımı gibi yemek takımları dışında, 12 kişilik – 24 kişilik gibi büyük seçimler de yapabilirsiniz. Çeşitler arasında direkt olarak bu yemek takımlarının da sunulmuş olduğunu göreceksiniz.

24 parça yemek takımı adı altında sunulan rengarenk takımlar olduğunu görebilirsiniz. Yuvarlak tabak, kare tabak gibi seçimlerinizi şekillendirebileceğiniz çok sayıda ürün olacak.

Mutfak Malzemeleri

Yemek takımları dışında mutfağınızın her türlü ihtiyacını karşılayabileceğiniz çok sayıda ürün olduğunu göreceksiniz. Bunları değerlendirerek, direkt olarak beğendiğiniz ürünlerin satışının gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Mutfak malzemeleri kapsamında; mutfağınız için elektronik eşyalar, çatal bıçak takımı, bardak setleri ve çok daha fazlası…