41 ürünün tamamı listeleniyor.
Dekoratif Kırlent Kılıfları
Dekoratif yastıklar ve kırlent kılıfı modelleri bulunulan ortamlara tarz ve şıklık kazandırarak farklı atmosfer oluşumuna yardımcı oluyor.
Modern tasarımlar, otantik modeller ve üzerinde daha bir çok farklı figürler barındıran dekoratif kırlentler biçim ve motifleri ile farklı stillere hitap ediyor. Genellikle oturma odalarında ve salonlarda sıklıkla rastladığımız kırlentler küçük çiçekler ve yaprak süslemelerle algıda seçicilik oluşturuyor. Bununla birlikte yastıkların daha farklı modellere sahip olmasını sağlamak amacı ile dekoratif kılıflardan yararlanılabilir.
Yastık Kılıfları
Yatak odalarının ve salonların önemli bir dekor parçasından olan yastık kılıfı yastıklara yönelik pratik bir kullanım imkanı veriyor. Özgün tasarımlarla dikkat çeken modeller Evidea güvencesi ile beğenilere sunuluyor. Yastık kılıfları bir çok sebeple birlikte farklı fiyatlar içeriyor. Ancak Evidea’da her bütçeye uygun yastık kılıfı bulabilmek oldukça mümkün!
Dört Mevsim Setler
Kapitone dört mevsim setler her mevsime uygun kullanımı ile en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Bununla birlikte çocuk dört mevsim setleri Evidea ile kaliteli ve şık tasarımlar olarak gün yüzüne çıkıyor.