6 ürünün tamamı listeleniyor.

Ev Tekstilinin Önde Gelen Ürünü: Alezler

Yataklarınızın temiz kullanılmasını sağlamak alezler ile olacak. Tek kişilik alezler ya da çift kişilik olanları ile yatak korunabilir.

Yataklarınızı Koruyun

Yatak dokusunun zarar görmemesi için tercih edeceğiniz özel koruma ürünü olmalı. Evidea yataklarınızın korunmasının gerek su geçirmez gerek leke tutmaz ürünler ile çok daha kolay şekilde yatak hijyenini sağlayacaksınız.

Sıvı geçirmez alez çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Yatakların korunması için özellikle küçük çocuğu olan aileler için ihtiyaç olabilir. Rahat bir şekilde yatağınızın zarar görmemesini, uzun ömürlü kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Alez Fiyatları

Alez çeşitlerine göre alez fiyatları değişiyor. Alezin tek kişilik ya da çift olması, boyutu, sahip olduğu özellikler göz önünde bulundurularak direkt olarak fiyatların oluşturulması sağlanıyor. Zaman zaman yapılan kampanyalar ile en uygun şekilde yatak koruyucular satışa sunuluyor. İndirimleri değerlendirerek, yataklarınızın korumasını kaliteli ve ekonomik şekilde yapabilirsiniz.

Ev tekstili konusunda en çok öne çıkan ürünlerden olan alezler, artık yataklar için bir ihtiyaç haline dönüştü. Ürünleri inceleyerek satın alabilirsiniz.